צילום מסך

מה זה Sc Asctechpe ואיך לקחת את זה כמו שצריך?

Sc Asctechpe הוא סוג של בדיקה המשמשת לזיהוי נוכחות של נוגדנים בדם. הוא משמש כדי לאשר או לשלול זיהומים ומחלות.

ה-Sc Asctechpe ידוע גם בתור בדיקת נוגדנים של אימונוגלובולין G (IgG), והוא פועל על ידי זיהוי נוכחות של נוגדני IgG בזרם הדם שלך. הנוגדנים מיוצרים על ידי המערכת החיסונית שלך כאשר יש לך זיהום או מחלה, והם עוזרים להדוף את הפולשים הללו.

Sc Asctechpe הוא תוסף המסייע בחיזוק המערכת החיסונית.

תוסף זה אינו מיועד רק לאנשים הסובלים ממחלה כרונית. זה גם עוזר לאלה שיש להם מערכת חיסונית מדוכאת עקב מתח, חרדה וגורמים אחרים.

זה גם מסייע בהפחתת הסיכון לסרטן ומחלות אחרות.

תוסף זה שימש על ידי אנשים רבים ברחבי העולם והם מצאו אותו שימושי מאוד עבור עצמם כמו גם עבור משפחותיהם.

כיצד לבחור בין 5 מכלי התוכנה הטובים ביותר לצילום מסך לצורכי העסק שלך

ישנם כלי תוכנה רבים לצילום מסך הזמינים בשוק המספקים לך מגוון תכונות.

הדרך הטובה ביותר למצוא את תוכנת צילום המסך הטובה ביותר עבור הצרכים שלך היא קודם כל להבין מה אתה צריך מכלי צילום מסך. לדוגמה, אם אתה רוצה לצלם צילומי מסך של שולחן העבודה שלך או יישומים ספציפיים, אז אתה צריך לחפש כלי שיש לו את התכונות האלה.

כדאי גם לשקול את המחיר ואת הזמינות של תמיכת לקוחות בעת בחירת תוכנת צילום מסך.

תוכנת צילום מסך היא סוג של תוכנה שמצלמת את המסך ושומרת אותו כתמונה או סרטון. כלי צילום מסך ידועים גם בתור כלי לכידת מסך. הם משמשים בעיקר ללכידת תמונות של מסכי המחשב, אך ניתן להשתמש בהם גם ללכידת וידאו או אודיו.

ישנם כלי תוכנה רבים לצילום מסך הזמינים בשוק, אך לא כולם יהיו שימושיים לצרכי העסק שלך. כדי לעזור לך לבחור את כלי תוכנת צילום המסך הטוב ביותר עבור הצרכים העסקיים שלך, ריכזנו רשימה של חמישה כלי תוכנת צילום מסך הטובים ביותר שתוכל להשתמש בהם בשנת 2019.

הראשונה היא Apowersoft Screen Recorder Pro אשר דורגה כאחת מ-5 תוכנות צילום המסך הטובות ביותר על ידי CNET Reviews ו-PC Magazines. זה מאפשר לך להקליט סרטונים ב-HD מלא ותומך ב-Windows 10, 8, 7 ו-Mac OS X 10.11+. השני ברשימה שלנו הוא Jing מ-TechSmith המאפשר לך לצלם תמונות מכל מכשיר כולל מכשירי iOS כגון iPhone ו

כיצד להשתמש בכלי החיתוך של Windows

כלי החיתוך של Windows הוא כלי מובנה המאפשר לך לחתוך את התמונה או הטקסט שלך במחשב Windows.

ניתן לגשת לכלי החיתוך של Windows על ידי מעבר ללשונית עריכה ובחירה בו מהתפריט הנפתח.

לכלי יש ארבע אפשרויות שונות:

1) הכלי מרקיזה מלבני

2) כלי מרקיזה אליפטי

3) הכלי לשורה אחת

4) כלי ה-Single Column Marquee

כלי החיתוך של Windows הוא כלי חינמי וקל לשימוש. כלי החיתוך זמין בכל הגרסאות של Windows והוא ממוקם באותו מקום כמו כלי העריכה האחרים.

לכלי החיתוך שלושה מצבים: מלבני, אליפטי והתאמה אישית. מצב מלבני מאפשר לך לחתוך את התמונה שלך ליחס רוחב-גובה מסוים על-ידי גרירת פינות הבחירה שלך. מצב אליפטי מאפשר לך לחתוך את התמונה שלך לצורה אליפסה על ידי גרירת פינות הבחירה שלך. מצב מותאם אישית מאפשר לך לצייר צורה מותאמת אישית באמצעות העט או כלי הלאסו על המסך שלך לפני חיתוך זה.