חידוש אמבטיה

ברודווי מטבחים ואמבטיות החלו כאולם תצוגה של Flatiron בגודל 2,000 רגל מרובע, בו הלקוחות יכולים לגלוש באביזרים וגימורים, להעלות רעיונות לשיפוץ חדרי אמבטיה ולהציע שיפוצים. מרכז מנהטן למטבח – אמבטיות הינו חבר באגודה הלאומית למטבח ובאמבט והקבלן הכללי בניו יורק ומורכב ממעצבי אמבטיה ומטבח מנוסים ומומחי אריחים.

גוררי

ניו יורק, מעצבת ומשרתת בתים ועסקים באזור שלוש המדינות מאז 1997. כדי לתת מענה לקהל לקוחות הולך וגדל, פתחה החברה אולם תצוגה שני באנגלווד, ניו ג'רזי, בשנת 2001. החברה מומחית בעיצוב חדרי אמבטיה, הרכבת ארונות וייצור אישי של ריהוט אמבטיה.

הקבלנים האמינים שלנו

הזמינים להמרות אמבטיה במנהטן ובניו יורק, הם אנשי מקצוע מבוטחים, מוסמכים ומתמנים באמצעות בדיקות רקע קפדניות. קבלני ראש העיר ניו יורק ברשימה שלנו מומחים באביזרים באיכות גבוהה ובעלי הידע היסודי ביותר של ארונות ואביזרים אמריקאים ואירופאים. אתה משאב לכל הרעיונות לעיצוב מחדש של חדרי אמבטיה ויכול להפוך את פרויקט ה- DIY שלך מלוח פינטרסט למציאות.

המומחים שלנו מבינים את האתגרים והקשיים של שיפוץ חדרי אמבטיה בניו יורק ומוקדשים למתן שירות ברמה מעולה, כולל קבלת החלטות, ניהול פרויקטים ואומנות מהשורה הראשונה.

אנו מעצבים עיצובים אמבטיה מפוארים המבוססים על החזון והסגנון האישי שלך

המעצבים שלנו עובדים איתך לאורך כל התהליך כדי להבטיח שתמלא תפקיד שווה בעיצוב חדר האמבטיה של חלומותיך. חדר הרחצה המפואר החדש שלך יעוצב על ידי צוות המקצוענים שלנו שיהווה את נקודת המוצא לבית האלגנטי שלך והנגיעה לבית החלומות שלך.
למידע נוסף בתחום של חידוש אמבטיה באפשרותך לבקר ב- chibi-bath.co.il

עם שפע לוחות פינטרסט ובלוגים לעיצוב, קל לדמיין איך ייראה חדר הרחצה החלומי שלך בניו יורק. אם אתה מוכן להפוך את חדר האמבטיה החלומי שלך למציאות, השלב המכריע הראשון הוא יצירת תקציב לשיפוץ חדרי אמבטיה.

המדריך של סוויט לעלויות שיפוץ חדרי אמבטיה מכסה דרישות בנייה

אישורים ועיצוב כדי לקבוע את היקףך ולהתאים טוב יותר את העלות האמיתית לתקציב ריאלי. סוויטן מחברת בין פרויקטים של שיפוצים לבין קבלנים כלליים מוסמכים, מספקת ייעוץ ותמיכה בנושא שיפוצים בשווי של עד 50,000 $ והגנה כלכלית חינם. סוויטן מציעה תוכנית שתסייע לכם להתחיל עם עלויות שיפוץ חדרי האמבטיה בניו יורק – כל המרכיבים המשפיעים על עלות השיפוץ.

חומרי שיפוץ חדרי אמבטיה ומחירים החומרים לשיפוץ אמבטיה ממוצע יכולים לנוע בין 2,100 $ ל 9,000 $

הבנת האופן שבו חומרים אלה מתכלים יכולה לסייע בקביעת הדרך הטובה ביותר להשקיע את כספך וזמנך. אם אתה יודע את ההשפעה והעלות של שיפוץ חדרי אמבטיה, תוכל להתאים את התקציב שלך ולהימנע מהפתעות.

שיפוץ חדר אמבטיה יכול להיות מכריע כמו שיפוצים במטבח

אך כאשר חדר אמבטיה זקוק לשיפוץ, חיבורים עייפים, אריחים סדוקים, ברזים מיושנים ושנים של סבון וחלאות יכולים לגרום למה שמרגיש כמו שינוי טוטאלי. גלה כמה זמן ייקח שיפוץ אמבטיה והסתבך עם המדריך צעד אחר צעד לתהליך ולוח הזמנים.

שוחחנו עם שלושה ותיקים בשיפוץ האמבטיה האחרון כדי לברר מה למדו מהתהליך, כך שבבוא הזמן נוכל לשחזר את הצלחותיהם ולהסיח את דעתם מטעויות בעל הבית.

אם אתה מחפש השראה כשאתה מתכנן שיפוץ אמבטיה

אתה יכול לבנות חדר אמבטיה מעוצב מאפס עם Houzz (1922567 תמונות) של כמה מהמעצבים, המעצבים והאדריכלים הטובים במדינה, כולל שיפוץ גגות M & D , גלריית מטבח ותאורה של פרגוסון. בעת חקר רעיונות לאמבטיה ודפדוף בתמונות, הקפד לשמור את כל חדרי הרחצה המושכים את העין ולמצוא את קווי הדמיון שחוזרים. תסתכל על תמונות אמבטיה בצבעים וסגנונות שונים. אם אתה מוצא עיצוב אמבטיה המעניק לך השראה, שמור אותו בספר רעיונות ופנה לאנשי המקצוע שגרמו לזה לקרות ולראות אילו רעיונות עיצוביים היו להם בכדי לגרום לזה לקרות בביתך.

העלות הממוצעת של חדר אמבטיה שהוסב בדנוור היא בין 4,500 $ ל -12,000 $. עבור רוב הבעלים של ברוקלין, העלות הממוצעת של המרת חדר אמבטיה היא 7,000 $ עד 16,000 $. העלות הממוצעת של שיפוץ חדר אמבטיה בדאלאס היא בין 5,000 ל -14 אלף דולר בשנה.

אם אתה לוקח בחשבון את מחיר כרטיסי החניה

אתה צריך לצפות לשלם יותר מאשר אם אתה גר בבית פרטי. המרת חדר אמבטיה בדירה או בדירה בניו יורק יכולה לעלות יותר מאותו פרויקט בבתים פרטיים. יש לנו את העלות הממוצעת של שיפוץ חדרי אמבטיה בניו יורק ב -23,456 דולר.

עלות השיפוץ הממוצעת של 5X7 חדרי אמבטיה נעה בין 14,109 $ ל -18,864 $

על פי מחקר עלויות הבנייה השנתי של המגזין. עלויות ההמרה תלויות בצורת ובשטח המרובע של החלל הקיים, הסרת קירות, מתקנים סניטריים ואיכות החומרים. שיפוץ בסיסי, נחות עם חומרים יקרים והחלפות קטנות יכול לעלות בין 1,500 $ ל -5,000 $, בעוד ששיפוץ עליון יכול לעלות עד 23,000 $.

איגוד המטבחים והאמבט הלאומי (NKBA) מעריך כי אביזרים ומתקנים סניטריים מייצגים את האחוז הגדול ביותר מהעלות הממוצעת של שיפוץ חדרי אמבטיה כהתמוטטות (29 אחוזים)

ואחריו שטח נגד (21 אחוז), עבודה ( 20 אחוז) וארונות ואביזרים (16 אחוז). שיפוץ מלא של חדר הרחצה הראשי צריך לכלול אמבט ומקלחת נפרדים, כיור כפול וחלל גדול לארונות ואביזרים.

לא משנה כמה גדול חדר האמבטיה

אבל אם תשנה את המקום או הפריסה של כיור אמבטיה, אמבטיה או שירותים, ההוצאה שלך תזנק, במיוחד לשיפוץ חדר אמבטיה קטן מכיוון שהוא יכול לעלות מכל מקום 1,500 עד 15 אלף דולר. שדרוגים קוסמטיים פשוטים כמו ציור, תאורה ותאורה יכולים לעלות בין 1,000 ל -3,500 דולר.