פילאטיס מזרן

פילאטיס כל אחד מארבעת המומחים שאיתם שוחחנו המליץ על מזרן פילאטיס לגוף מאוזן מסיבות שונות. להלן שבעת מדריכי הפילאטיס ומקימי הסטודיו שבוחרים את המחצלות הטובות ביותר לפילאטיס יחד עם הצעות לרגישות לעצם ואנשים הזקוקים למזרן ארוך יותר אך רוצים מחצלת שהם יכולים לשאת לכל מקום. מחצלת מכונות הרפורמה הקלאסית לפילאטיס: זוהי ההתחלה.

כדי לוודא שאתה משתמש במזרן המתאים לתרגול שלך, ערכנו מחקר ותיארנו שמונה מחצלות הפילאטיס הטובות ביותר כדי לשמור על יציבות, תמיכה ונוחות במהלך תקופת הסטודיו שלך השנה. עיין במבחר שלנו, הכולל אפשרויות ידידותיות לסביבה ובמחיר סביר, כמו גם מחצלות עבות במיוחד שמחליקות בקלות כדי למצוא את הטוב ביותר לפילאטיס חם ומוסיפים את ציוד האימון האהוב עליך לאוסף שלך. עלית מחצלת אימון Aeromat, מומלצת בחום על ידי הופמן.

מזרן אימון רגיל לפילאטיס יעזור לך לשפר את היציבה

הכוח והסיבולת. מחצלת הפילאטיס של GoFit הינה מחצלת מקצועית הניתנת לשימוש בכל סטודיו לפילאטיס. חובה מוחלטת לבצע צורות שונות של תרגילים ושיטות הקשורות לפילאטיס בנוחות ובסגנון מוחלט.

קורס מדריכות פילאטיס

בתחילת המאה ה -20 פיתח ג'וזף פילאטיס פילאטיס מחצלת

המבוסס על דיסציפלינות כגון ריקוד, יוגה וקליסטיקה קלאסית. Mat Pilatus היא דרך למתוח ולחזק את שרירי הגוף, במיוחד הליבה, מהמותן ועד הכתפיים. עם Mat Pilatus, אתה מחזיק בתנועות כגון לישים, קרשים בצד ותרגילי ליבה כדי לבנות את השרירים ואת כוח הליבה.

מכיוון שפילאטיס מכוון לשרירי הבטן

הגב והגלוטל, נדרשת מחצלת טובה להשגת ליבה חזקה. בעוד שטיחוני יוגה נוטים לקבל את מירב תשומת הלב, מחצלות הפילאטיס מגיעות בצורות רבות ומציעות ריפוד, והן מועילות במיוחד בעת גלגול. יש חפיפה מסוימת בין מחצלות היוגה לבין מחצלות הפילאטיס אך אלה לפילאטיס נוטות להיות עבות יותר כדי להגן על עמוד השדרה שלך כשאתה מגלגל חוליות שוב ושוב עד שהן שוכבות על הרצפה.

מחצלות הפילאטיס שונות מחצלות היוגה בכך שהן עבות יותר ועבות בסנטימטר בערך. בין אם אתה חדש בפילאטיס ובין אם אתה מתאמן מתקדם, תרצה לוודא שאתה משתמש במזרן הנכון, מחצלת שתפוחה גם פילאטיס וגם מחצלות יוגה.

רוצה ללמוד הדרכת פילאטיס?

קורס מדריכות פילאטיס מזרן

מחצלות עבות אינן מתאימות לגלגול והובלה

ולכן נחמד להחזיק ציוד סטודיו משלך. אם אתם מתכננים לעגל את המחצלת שלכם ברחבי העיר, חפשו אחת כזו שיש לה חגורות שימנעו ממנה להתגלגל. עם זאת, אם אתה מתכנן להשתתף בשיעורים בסטודיו, אין צורך להביא מזרן משלך.

אם הקורס נמשך פחות מ 55 דקות עד שעה, אין צורך להביא מזרן. שיעור מחצלת מאמן את כל הגוף, אך רוב התרגילים כוללים ישיבה או שכיבה על הרצפה. בתחילת הקורס, התמקד בבטן העמוקה שלך, בעמוד השדרה הנייטרלי ובגב המעוגל.

עלות הקורס באולפני קלאב פילאטיס ברחבי הארץ נעה בין 25 $ ל -35 $, תלוי במיקום. מדריכים מוסמכים של מועדון פילאטיס מציעים לאנשים לנסות את שיעורי המחצלת שלהם כדי ללמוד את היסודות עם הדרישה הנוספת להתרגל למכונה הרפורמית.

לאנשים שרוצים להתחיל להשתמש במכונת הרפורמים

כדי ללמוד כיצד להפעיל את הליבה מבלי לשים רגל אחת על מחצלת, ישנם אולפני פילאטיס ברחבי הארץ המציעים שיעורים. לפני שאתה קופץ על הרפורמים, הנה כל מה שאתה צריך לדעת בכיתה ואיך להשיג תרגילים פופולריים מהשיעור עד המחצלת בבית. להלן מספר תרגילים פופולריים לתיקון פילאטיס ודרכים לחקות אותם בנוחות מהסלון שלכם עם או בלי ציוד על מחצלת האימון.

רופאים רבים רושמים פילאטיס למטופליהם כאמצעי בטוח להתחזק במהלך ניתוחים ופציעות שונות. היא גם יכולה לסייע בכאבים בכפות הרגליים, כולל plantar fasciitis.

פילאטיס מאט כולל אנטומיה, ביומכניקה, פיצוי והתאמה לרפרטואר הפילאטיס ליצירת תוכנית המפתחת את סגנון ההוראה והכישורים שלך. תוכנית זו תרחיב את השוק שלך ותאפשר לך להגיע למטופלים הזקוקים להחלמה.

פילאטיס פילאטיס

הוא תרגול אימון פילאטיס המתבצע על מחצלת, מה שאומר שמשתמשים ברפורמר. שיעורי פילאטיס מתקיימים על מחצלת של רפורמר, מכשיר העשוי מעיינות וחבלים שנותן התנגדות לאימונים שלך, בדומה ליוגה, ולוקח אותך רחוק יותר מכפי שהיית יכול ללכת. זהו אימון גוף-נפש המחזק את הליבה שלך, מהדק את כל גופך ועוזר לך ביציבות.

פירוש הדבר שמזרן הפילאטיס שלך נשאר נקי וללא סירחון במשך שנים

מחצלות הפילאטיס עבות ומספקות הרבה ריפוד למפרקים ולשאר גופך, כך ששגרת הפילאטיס שלך לא תהיה כואבת כמו רצפה קשה בעת מנוחה. כאשר הגיע הזמן לנקות את המחצלת, כל מה שאתה צריך הוא מטלית לחה כדי לנגב אותה.

הללו בית ספר למחול ומדריכות פילאטיס

מחצלת פילאטיס בגודל 12 מ"מ (כעובי 1/2 אינץ ')

היא מוצר של אמזון צ'ויס עם יותר מ -230 סקירות של לקוחות חיוביים. עשוי מקצף עמיד, זהו מחצלת נהדרת לכל פעילות שבה אתה צריך מחצלת המספקת ריפוד רב יותר לפילאטיס, מתיחות ותרגילי שטח אחרים. מחצלת קשיחה גבוהה Gratz ($ 820) – וונייה ממליץ על מחצלת זו לחסידי פילאטיס רציניים.